top of page

Батарейки 10

для слухових апаратів

Доставка за
1 день

Оплата при отриманні

Гарантія повернення 14 днів

Економія
до 45 %

Безплатна доставка

Укрпоштою від 500 грн.

Постійні клієнти в 478 містах

  Найменший розмір батарейки для СА має маркування № 10 і призначений для маленьких і непомітних моделей – внутрішньоканальних. Ці СА виготовляють індивідуально по зліпку вушного канала користувача, вони повністю сховані у вушний канал і непомітні для оточення. Однак, настільки мініатюрні розміри накладають певні обмеження – внутрішньовушні моделі здатні компенсувати тільки незначні зниження слуху. У нас представлені батарейки в 10 размірі від 3х виробників, вартістю від 80 грн. за блістер із 6 штук.

   

  Строк роботи батарейки для слухового апарата

  Маючи розмір як горошинка, цей тип елементів живлення має ємність 110 мАч – гарний показник для таких габаритів. В середньому ці батарейки працюють від 5 до 7, іноді 9-10 днів. Строк служби багато в чому залежить від  рівня споживання струму в апараті, тривалості щоденного носіння та інших факторів. Детальніше про строки служби елементів живлення до СА.

   

  Як визначити розмір батарейки №10.

  - На упаковці (передня частина) буде вказано номер (10)

  - Цьому розміру елементів живлення надано жовтий колір. Частина упаковки буде розфарбована у жовте

  - Поміряйте габарити, вони мають бути: Ширина: 5,8 мм
  Висота: 3,45 мм

  - Передзвоніть, ми підкажемо

   

  PR 70 ще один вид позначення 10-го разміру.

  Деякі виробники наносять на блістер додаткове позначення, що часто призводить до плутанини у користувачів. PR 70 – це ті ж батарейки до внутрішньоканальних слухових апаратів.

  bottom of page